Ми створюємо та візоалізуємо будь-яку Вашу ідею в рельність!

Всі нові, та вже існуючі клієнти компанії “Гранд Брук”,  відтепер мають можливість скористатися послугами, які надає професійний ландшафтний дизайнер Ігор Дулепа, який  створює на комп'ютері вишукані та ексклюзивні екскізи дизайну екстер'єру зі звичайної тротуарної плитки.

Окрім створення ескізів, дизайнер з оформлення екстер'єрів виїжджає на об'єкт, де планується укладання бруківки, надає консультації клієнтам, щодо оформлення прибудинкових територій та інших об’єктів тротуарною плиткою, а також розробляє унікальні пропозиції щодо їх облаштування.

Також, наш фахівець має широкий досвід у сфері озеленення та ландшафтного дизайну різноманітних територій, тому із легкістю надасть корисні та професійні поради стосовно оформлення Вашого об'єкта.

Дизайнер допоможе правильно зорієнтуватись на рельєфній особливості Вашої місцевості та використати їх із максимальною користю для створення унікального ландшафтного дизайну. З'ясує всі технічні нюанси, проведе максимальні виміри території, проконсультує, які рослини необхідно підібрати, щоб вони гармонійно поєднювалися із тротуарною бруківкою, плиткою, камінням, декоративними драбинами, стопчиками та іншими елементами дизайну екстер’єрів, виробництва підприємств Групи “Леомарк”.

Як результат, клієнт отримує готовий вишуканий ескіз проекту ландшафтного дизайну об’єкта, в якому будуть вказані всі деталі та нюанси стосовно облаштування даної території: вид матеріалів ТМ “Озон” та ТМ “Магік”, їх форма, структура, колір, чіткий малюнок візерунку укладання. Також в проекті буде чітко вказано розміщення на території й інших елементів декору екстер’єру, таких як: фонтани, скульптури, альтанки, кущі,  дерева та квіти.

Основна перевага послуг професійного ландшафтного дизайнера - це абсолютна гарантія довготривалого терміну експлуатації покриття, адже правильно та якісно укладена тротуарна плитка та бруківка, дотримання всіх відповідних правил та порад по догляду за ними значно збільшать термін їх подальшої експлуатації.

 

Звертайтесь до нас, і ми разом успішно перетворимо всі Ваші фантазії в реальність та створимо новий та унікальний дизайн Вашого екстер’єру!